برنامه های زبان انگلیسی


 

موسسه زبان بوستون جامعترین مرکز برای ارائه خدمات یادگیری زبان در نیوانگلند است. ما بیش از یکصد و چهل زبان از جمله انگیسی را آموزش میدهیم. ما همچنین خدماتی چون ترجمه متون و ترجمه همزمان را هم ارائه میدهیم. موسسه هر سال به حدود سه هزار دانشجو و همچنین چهارصد متقاضی در بخش ترجمه خدمات ارائه می کند. برنامه های متنوع ما از شهرت بین المللی بخاطر انعطاف پذیری، پایبندی به کیفیت و خدمات صادقانه برخوردارند. ما بیش از انکه موسسه ای برای آموزش زبان باشیم – خدمتگزارانی هستیم که نیازهای متقاضیانمان را درک و به انجام می رسانیم.


 

از سال 1981، موسسه زبان بوستون در حال ارائه خدمت به ضروریترین نیازهای متقاضیانش، از دانشجویان کالج تا متخصصین بسیار موفقی که بایستی در احاطه به زبان انگلیسی پیشرفت سریعی حاصل می کرده اند، بوده است. اساتید کارشناس و حرفه ای ما در کلاسهای کوچک اما دوستانه موسسه، محیطی دوستانه برای یادگیری، در عین حال چالشی و برانگیزاننده ای را خلق کرده اند.

ویژگیهای برنامه های زبان انگلیسی موسسه:

 • تعداد دانش آموزان در هر کلاس: ما کلاسهای کوچکی داریم با چهار تا دوازده نفر دانشجو.

 • شروع بکار منعطف: هر هفته دانشجویان جدید در کلاسهای فوق-فشرده، فشرده، و پاره-وقت زبان انگلیسی شروع به تحصیل می کنند - این کلاسها در طول سال ادامه دارند.

 • سطوح کلاس: ما پنج سطح از کلاسهای زبان انگلیسی از مبتدی تا عالی ارائه می کنیم.

 • تنوع: دانشجویان ما از سرتاسر جهان می آیند. جمعیت دانشجوئی بسیار متنوعی را شکل می دهند. بطور متوسط دانشجویان ما بیست و نه سال سن دارند. حداقل سن دانشجویان شانزده سال می باشد. با این وجود، میتوانیم کلاسهای مجزا برای کودکان و نوجوانان ( پانزده سال سن و کمتر) فراهم نمائیم.

 • برنامه هم صحبت رایگان: از انجا که ما کلاسهای زبان غیر انگلیسی نیز ارائه می نمائیم، می توانیم برای دانشجویانمان هم صحبت انگلیسی زبان نیز بیابیم.

 • گواهینامه: بنا به تقاضای دانشجویان گواهینامه تکمیل دوره ارائه می گردد.


 


 

شیوه آموزشی پیوسته

دانشجویان ما نه تنها می توانند بر دهها سال تجربه آموزشی ما تکیه کنند، بلکه ما همچنین جدیدترین روشهای تدریس را در حوزه زبان آموزی بکار میبریم. ما در تدریس گرامر، دایره لغات و اصطلاحات کتابهای تخصصی، آخرین مقالات روزنامه ها و مجلات، و مواد کمک آموزشی خاصی که توسط اساتیدمان تهیه شده اند بکار میبریم تا منعکس کننده علائق شرکت کنندگان در هر کلاس باشد. دیگر مدارس غالباً در تدریس زبان انگلیسی شیوه های متکثر زبان آموزی را بکار میبرند که مهارتهای زبانی مختلف را بطور مجزا تدریس می کنند، برای مثال یک "ساعت قرائت" به دنبال یک "ساعت دایره لغت" به دنبال یک "ساعت مکالمه" ارائه می شود. تحقیقات نشان می دهد که بکار گیری "روش پیوسته" از طریق هم-آموزی زبان موثرتر واقع می شود. برای مثال، صحبت کردن یا نگارش در باره یک موضوع که دانشجو تازه همان موقع آن را شنیده است به تقویت متقابل مهارتهای زبان آموزی کمک میکند. این روشی است که ما در موسسه زبان بوستون بکار می بریم.

علاوه بر این، ما در حد امکان بیشترین حد از مواد آموزشی خاصی را که خارج از کتب معمول درسی تهیه کرده ایم بکار می بریم. این مواد تکمیلی باعث افزایش درک مطلب گردیده و به دانشجویان اجازه می دهد تا به مرزهائی فراتر از مثالهای معمولی و تکراری که حتی بهترین کتابهای چند منظوره درسی معمولا بکار میبرند، بروند. در این روش دانشجویان با لذت و انگیزه بیشتر به تکالیفشان در نگارش و قرائت متون می پردازند. از آنجا که دانشجویان ایده هائی واقعی برخاسته ازمحتوای متون درسی ارائه می دهند، مباحث درون کلاسیشان زنده تر و طبیعی تر است.


 

ما همچنین کلاسهای تخصصی ذیل را برای زبان انگلیسی ارائه می نمائیم:

 • تلفظ صحیح، تاکید و پیچش صدا، و زیر و بم صدا در زبان انگلیسی آمریکائی

 • انگلیسی برای متخصصین خارجی

 • آمادگی برای تافل

 • نگارش و ویراستاری


 

اساتید ما

اساتید ما در سطوح عالی آموزش زبان هستند که انگلیسی زبان مادریشان بوده، دارای گواهینامه آموزش زبان انگلیسی بعنوان یک زبان خارجی (TEFL) بوده و از سالها تجربه تدریس هم در ایالات متحده و هم خارج از آمریکا برخوردار هستند. اساتید موسسه زبان بوستون کلاسهایشان را مطابق نیازهای زبانشناسی فردی دانشجویانشان طراحی میکنند. بسیاری از اساتید ما دارای پیش زمینه های گسترده در دیکر زمینه های تخصصی هستند و تجربیاتی از جهان واقعی را به کلاس درس می آورند.

بر روی وب سایت ما: www.bostonlanguage.com شما می توانید موارد ذیل را در خصوص برنامه های زبان انگلیسی انجام دهید.

به منظور تعیین سطح زبان انگلیسی، شما باید امتحان کتبی جایابی را قبل از ثبت نام برای کلاسها تکمیل کنید. در صورتی که مهارتهای تکلمی و درک شنیداریتان بالاتر یا پائین تر از سطح پذیرفته شده در امتحانتان باشد، در نخستین روز کلاس سطح شما را به میزان متناسب تغییر می دهیم.

 • دروس و هزینه ها: شما میتوانید فهرست دروس، شهریه، و دیگر هزینه ها را بر روی سایت مورد بازبینی قرار دهید: https://www.bostonlanguage.com/esl/Tuition.htm. اگر متقاضی شزکت در کلاسهای فوق-فشرده و یا فشرده هستید، لطفاً در خصوص تعداد هفته های برگزاری کلاس تصمیم بگیرید.


 

 • تاریخ شروع برنامه ها: شما می توانیدتاریخ شروع کلیه کلاسهای زبان انگلیسی را در سایت ببینید: https://www.bostonlanguage.com/esl/ProgramSchedules.html هرهفته دانشجویان جدید در غالب کلاسهای ما شروع به تحصیل دارند.

نحوه ثبت نام: از سه طریق ثبت نام در کلاسهای زبان انگلیسی انجام می پذیرد:

اگر شما دانشجوی قبلی هستید لطفا شماره کوپون برای لغو مبلغ ثبت نام اولیه را از ما بپرسید.

 

 • تلفنی: تماس با دارلین 1066-271-857 و یا رینالدو 1067-271-857


 

 • حضوری: به دیدار ما بیائید در آدرس شماره 648 خیابان بیکن، بوستون، ماساچوست. ساعات ثبت نام: دوشنبه تا جمعه (11 صبح تا 5:30 بعد ا لظهر).


 

زمان ثبت نام: لطفاً حد اقل یک هفته پیش از روز نخست کلاستان ثبت نام فرمائید. کلاسهای دانشجویان جدید در اغلب موارد روزهای دوشنبه شروع می گردد. دانشجویان خصوصی لازم است که حداقل سه هفته پیش از نخستین درس ثبت نام کنند.

نحوه پرداخت: ویزا، مستر کارت، آمریکن اکسپرس، نقدی، چک، و انتقال بانکی. برای پرداخت نقدی و چک، ثبت نام باید حضوری باشد. برای پرداخت تدریجی، متقاضی باید با استفاده از کارت اعتباری و بطور حضوری یا تلفنی ثبت نام کند.

در قلب شهر

در موسسه زبان بوستون، شما زبان انگلیسی را در پایتخت آموزشی آمریکای شمالی، یکی از غنی ترین و متنوع ترین مناطق فرهنگی در جهان فرا خواهید گرفت. واقع شدن ما در مرکز شهر به معنای ان است که شما می توانید مجموعه ای بزرگ ومتنوع از فعالیتها را انتخاب کنید. سالنهای تئاتر، کنسرت هالها، استادیومهای ورزشی، رستورانها، مراکز دیدنی تاریخی، موزه ها و کافه ها- همه و همه قابل دسترس با یک پیاده روی کوتاه از موسسه یا با استفاده از وسائل نقلیه عمومی هستند.سواحل زیبای نیوانگلند و بسیاری از بهترین مراکز اسکی تنها با سفری کوتاه در نزدیکی شما قرار دارند.


 

محل واقع شدن مدرسه: ایستگاه قطار کنمور مستقیما در مقابل موسسه واقع شده است. کافی است قطارهای خط سبز بی، سی یا دی را تا ایستگاه کنمور بگیرید. با رجوع به سایت ذیل می توانید نقشه منطقه را ببینید:

*https://www.google.com/maps/place/648+Beacon+St,+Boston,+MA+02215/@42.3494295,-71.0978096,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x89e37a02d16b08c9:0x54739ab2180b8eee

 

*http://www.bostonlanguage.com/esl/OurLocation.html

خدمات دانشجوئی

کارمندان موسسه زبان بوستون همواره در خدمت دانشجویان هستند. باعث خوشحالی ماست اگر بتوانیم هر گونه کمکی برای یافتن مسکن مناسب، راهنمائی نقاط دیدنی، یا بهترین وسائط نقلیه را به شما ارائه کنیم تا اقامت شما را در اینجا لذتبخش تر و آموزنده تر نمائیم.مرکز کامپیوتر موسسه با دسترسی سریع و رایگان به اینترنت، در دسترس کلیه دانشجویان ماست. به دلیل داشتن دانشجویان زبانهای مختلف، موسسه زبان بوستون برنامه هم صحبت رایگان دارد که دیگر موسسات زبان انگلیسی فاقد چنین ویژگیی هستند. دانشجویان بین المللی زبان انگلیسی ما از یک تا دوساعت مکالمه با دانشجویان آمریکائی که مشغول یادگیری زبانهای خارجیند برخودار هستند. طی نیمی از این کلاس، دانشجوی بین المللی به تمرین انگلیسی می پردازد و در نیمه دیگر دانشجوی آمریکائی به تمرین زبان دانشجوی بین المللی نظیر اسپانیایی، آلمانی، و یا چینی می پردازد.

تکنولوژی

موسسه زبان بوستون به نقش تکنولوژی در کمک به دانشجویان در تحصیل زبان و ایجاد انگیزه برای یادگیری باور دارد. کلاسهای درسی ما مجهز به دستگاههای جدید تلویزیون و نمایشگرهای بلو-ری هستند. یو تیوب و اینترنت به آسانی در کلاسها در دسترس هستند و با یک اشاره می توان یک کلاس ارتباط جمعی خلاق و پویا ایجاد کرد. دانشجویان می توانند کامپیوترهای لب تاپ مدرسه را به تلویزیونهای مدرن وصل کرده و از این طریق به تمرین ارائه تصویری پاور پوینت بپردازند. کلیه کلاسها از فضای وای-فا برخوردار است.


 


 

مسکن

موسسه فهرستی از انواع اقامتگاههای محلی فراهم آمورده که شامل پانسیون در منازل خانواده های آمریکائی، آپارتمانها، اتاقهای شخصی، هتلها، مهمانخانه ها، خانه های مستقل، و متلها می گردد:

https://www.bostonlanguage.com/housing.html.

در باره ویزا

با داشتن ویزای توریستی (B-2) می توان به تحصیل در موسسه پرداخت البته در صورتی که کلاس مورد نظر کمتر از هیجده ساعت در هفته تشکیل شود. اگر شما برای توریسم به آمریکا آمده اید، اما می خواهید در یک کلاس درسی کوتاه مدت شرکت کنید که به مدرک تحصیلی خاصی منجر نمی شود، و درس ارائه شده کمتر از هیجده ساعت در هفته است این با استفاده از ویزای توریستی اجازه داده شده است. موسسه تائیدیه I-20 برای دانشجویان با ویزای ورود (F-1) صادر نمی کند. موسسه دانشجویان را ملزم به ارائه مدارک اقامتی و ویزا نمی کند.

گارانتی

سال متمادی است که دوستان و اقوام دانشجویان پیشین برای تحصیل به موسسه زبان بوستون می آیند. علاوه بر این، بسیاری دانشجویان از دیگر مدارس به موسسه ما انتقالی می گیرند. به عنوان تضمینی ناظر بر تعهد ما به موفقیت هر یک از دانشجویان، ما تضمینی منحصر به فرد ارائه می نمائیم. اگر دانشجوئی بعد از روز اول کلاس و یا بعد از طی دوساعت از درس خصوصی، از کیفیت تدریس رضایت نداشت، ما شهریه پرداختی را با کسر حق ثبت نام باز پرداخت می نمائیم. بازپرداخت ظرف سی روز پس از لغو کلاس انجام می گردد. عدم حضور دانشجودر کلاس به منزله لغو یا خاتمه کلاس تلقی نمی شود.


 

برای اطلاعات بیشتر:

تلفن: دارلین 1066-271-857 یا رینالدو 1067-271-857

ایمیل: darlene@bostonlanguage.com یا reinaldo@bostonlanguage.com

به دیدار ما بیائید در پلاک شماره 648 خیابان بیکن، بوستون، ماساچوست کد پستی: 02215


 


 

 


 


 


 


 


 

برنامه های گروه زبان انگلیسی


 

کلاسهای فشرده زبان انگلیسی( 4 تا 12 دانشجو در هر کلاس)

کلاسهای دانشجویان جدید هر هفته شروع می گردد.این دروس سرتاسر سال ارائه می گردند.


 

کلاس فوق-فشرده (27.9 ساعت در هفته)

زمانبندی: دوشنبه تا جمعه ( 9.00 صبح تا 4.00 بعد الظهر)

این برنامه مشتمل است بر مهارتهای ترکیبی فشرده برای صبحها بعلاوه مهارتهای فشرده گفتاری، شنیداری، و مکالمه ای زبان انگلیسی برای بعد الظهرها.


 

فشرده صبح – مهارتهای ترکیبی (17.9 ساعت در هفته)

زمانبندی: دوشنبه تا جمعه (.00 9 صبح تا 11.00 صبح & 11.25 صبح تا 1:00 بعد الظهر)

این کلاس کلیه مهارتهای زبان انگلیسی ( تمرینهای گفتاری و شنیداری، روخوانی، نگارش، دستور زبان، تلفظ و توسعه دایره لغت) را در بر می گیرد. هدف از این کلاس ارتقاء احاطه و دقت دانشجویان در زبان انگلیسی است.


 

فشرده بعد الظهر - مهارتهای گفتاری، شنیداری، و مکالمه ای (10 ساعت در هفته)

زمانبندی: دوشنبه تا جمعه ( 2.00 بعد الظهر تا 4.00 بعد الظهر)

این کلاس بر مهارتهای گفتاری، شنیداری، و مکالمه ای تمرکز دارد. هدف از این کلاس ارتقاء احاطه دانشجویان بر زبان انگلیسی است.


 

آمادگی برای تافل فشرده (15 ساعت در هقته)

زمانبندی: دوشنبه تا جمعه ( 2.00 بعد الظهر تا 5.00 بعد الظهر)

برنامه آمادگی برای تافل یک درس تخصصی است که برای دانشجویانی که نیاز به آمادگی برای گذراندن امتحان تافل دارند یا میخواهند نمرات خود را ارتقاء دهند، طراحی شده است. این درس بر استراتژیهای انجام آزمون و چهار مهارت آکادمیک لازم برای بهبود نمرات آزمونها متمرکز است: یادداشت برداری، تجزیه و ترکیب جهت درک معنا و خلاصه برداری. در طول برنامه، دانشجویان بخشهای مختلف آزمون را تمرین می کنند(برای مثال: مهارتهای روخوانی ودرک مطلب ، شنیداری، گفتاری، و نکارش) و انجام انواع سوالات و تکالیف هر بخش. در طول کلاس دانشجویان به تمرین نحوه پاسخگوئی به سوالات کتبی و شفاهی نیز می پردازند. علاوه بر این، این درس بر نحوه ارزیابی آزمونها و روشهای ارتقا نمرات نیز تمرکز دارد. در پایان این درس، دانشجویان با جزئیات تشریحی آزمون، وظائفی که باید به انجام برسانند، و استراتژیهای لازم برای موفقیت کاملاً آشنا می گردند. این برنامه مختص دانشجویان مسلط به زبان انگلیسی در سطوح بالاتر از متوسط و پیشرفته می باشد.

کلاسهای زبان انگلیسی پاره وقت ( 4 تا 12 دانشجو در هر کلاس)

کلاسهای دانشجویان جدید هر هفته شروع می گردد.این دروس سرتاسر سال ارائه می گردند.

پاره وقت - مهارتهای ترکیبی

این کلاس کلیه مهارتهای زبان انگلیسی ( تمرینهای گفتاری و شنیداری، روخوانی، نگارش، دستور زبان، تلفظ و توسعه دایره لغت) را در بر می گیرد. هدف از این کلاس ارتقاء احاطه و دقت دانشجویان در زبان انگلیسی است.

زمانبندی:

 • ( 6:30 بعد الظهر تا 8:30 بعد الظهر - دوشنبه ها & چهارشنبه ها (4 ساعت در هفته)

 • 9:00 صبح تا 12:00 ظهر شنبه ها (3 ساعت در هفته)


 

تلفظ صحیح، تاکید و پیچش صدا، و زیر و بم صدا در زبان انگلیسی آمریکائی

درس خاص تلفظ در موسسه بر پیشرفت گفتار هوشیارانه متمرکز است. ما تلفظ صحیح واژگان صدادار و بیصدا،تاکید و پیچش اصوات در لغات و جملات، و بطور کلی ریتم و زیر و بم صدا در انگلیسی آمریکائی را آموزش می دهیم. در نتیجه یادگیری، شناخت، و تمرین اصوات و جلوه های گفتاری به هم مرتبط در زبان انگلیسی، دانشجویان هوشیاریشان را ارتقا داده و از تاثیر لهجه مادریشان به هنگام صحبت به زبان انگلیسی می کاهند. علاوه بر این، رعایت دستورالعمل تلفظ صحیح تاثیری مثبت بر درک مطلب شنیداریشان دارد. این کلاس برای دانشجویان مسلط به زبان انگلیسی در سطوح بالاتر از متوسط و پیشرفته طراحی شده است.

زمانبندی:

 • ( 6:30 بعد الظهر تا 8:30 بعد الظهر – سه شنبه ها & پنج شنبه ها (4 ساعت در هفته)

 • 1:30 بعد الظهر تا 4:30 بعد الظهر شنبه ها (3 ساعت در هفته)

برنامه های انگلیسی تخصصی پاره-وقت برای دانشجویان مسلط به زبان انگلیسی در سطح پیشرفته ( 3 تا 8 دانشجو در هر کلاس) این کلاسها بصورت فصلی ارائه می گردند (زمستان، بهار، تابستان، و پائیز)


 

برنامه زبان انگلیسی برای متخصصین خارجی (EFBP)

(برنامه چهل ساعته / 4 ساعت در هفته برای 10 هفته)

برنامه EFBP یک درس زبان انگلیسی تخصصی است که بر زبان خاص حرفه ای، بیزینس و محل کار تمرکز دارد. این کلاس برای دانشجویان مسلط به زبان انگلیسی در سطح پیشرفته طراحی شده است. این کلاسها بصورت فصلی ارائه می گردند (زمستان، بهار، تابستان، و پائیز).

 • 9:00 صبح تا 1:00 بعد الظهر شنبه ها (4 ساعت در هفته)

 • 6:30 بعد الظهر تا 8:30 بعد الظهر سه شنبه ها & پنج شنبه ها (4 ساعت در هفته) – فقط در تابستان و پائیز ارائه می گردند.

برنامه آمادگی برای تافل

(برنامه چهل ساعته / 4 ساعت در هفته برای 10 هفته)

برنامه آمادگی برای تافل یک درس تخصصی است و برای دانشجویانی که نیاز به آمادگی برای گذراندن امتحان تافل دارند یا میخواهند نمرات خود را ارتقاء دهند، طراحی شده است. دانشجویان استراتژیها و مهارتهای لازم برای موفقیت در آزمون تافل را فرا می گیرند. این برنامه به دانشجویان مسلط به زبان انگلیسی در سطوح بالاتر از متوسط و پیشرفته اختصاص دارد. این برنامه بصورت فصلی ارائه می گردد (زمستان، بهار، تابستان، و پائیز).

 • 10:00 صبح تا 2:00 بعد الظهر شنبه ها (4 ساعت در هفته)

برنامه نگارش و ویراستاری چهل ساعت درس تخصصی است که 4 ساعت در هفته برای مدت 10 هفته برگزار می گردد. هدف از این درس کمک به دانشجویان برای نگارش روشن، دقیق و موجز است. این درس هم برای دانشجویانی که زبان مادریشان غیر از انگلیسی است اما مسلط به زبان انگلیسی در سطح پیشرفته هستند و هم برای انگلیسی زبانانی که خواهان پیشرفت در گرامر و مهارتهای نگارشی هستند طراحی شده است. دانشجویان جستجو و تصحیح اشتباهات گرامری در نوشته هایشان را فرا خواهند گرفت. دانشجویان به تمرین تصحیح و مقابله خوانی، ویراستاری، و ویرایش نوشته هایشان خواهند پرداخت. نکات گرامری در متن تکالیف نگارشی و ویراستاری گنجانده خواهد شد. این درس بصورت فصلی ارائه می گردد (زمستان، بهار، تابستان، و پائیز).

 • 2:00 بعد الظهر تا 6:00 بعد الظهر شنبه ها (4 ساعت در هفته)

 • 6:30 بعد الظهر تا 8:30 بعد الظهر سه شنبه ها & پنج شنبه ها (4 ساعت در هفته) – فقط در تابستان و پائیز ارائه می گردند.


 

برنامه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی


 

ما در تمام طول سال برنامه های تدریس خصوصی زبان انگلیسی را ارائه می کنیم. برنامه تدریس خصوصی به دانشجو این فرصت را می دهد که با استادش بصورت یک به یک نشست داشته، استاد نیز به تناسب نیازهای خاص دانشجو قادر است که دروس را شکل دهد. ما برنامه های خصوصی را مطابق سطح تسلط شما به زبان انگلیسی و اهدافتان طراحی می نمائیم. ما توامان با شما همکاری میکنیم تا محتوای خاص درسیی که نیازهای شما را تامین کرده ،و حتی المقدور با زمانبندی شما هم خوانی دارد، طراحی کنیم. ما سوالاتی را در خصوص نیازها و علائق شما در آموزش زبان انگلیسی از شما خواهیم پرسید تا اهداف آموزشی دروس خصوصی را تعیین نمائیم.

دانشجویان می توانند از دو تا بیست و پنج ساعت درس خصوصی در هفته ، دوشنبه تا پنجشنبه، بین 9:00 صبح تا 9:00 بعد الظهر، و جمعه ها بین 9:00 صبح تا 7:00 بعد الظهر بگیرند. شنبه ها نیز دروس خصوصی بین 9:00 صبح تا 6:00 بعد الظهر ارائه می گردند. حداقل ساعت درسی برنامه خصوصی بیست ساعت است. ، دانشجویان باید حداقل دو ساعت در هفته تعلیم داشته باشند، در صورتی که کلاس بصورت شقصی برگزار می گردد. اولین درس خصوصی شما حداقل سه هفته بعد از ثبت نام زمانبندی می شود. این زمان برای تعیین معلم و زمانبندی کلاسها لازم است.

معلمین ما حرفه ای بوده و دارای گواهینامه تدریس زبان انگلیسی هستند. همه آنها زبان مادریشان انگلیسی است. اساتید ما مناسبترین مواد آموزشی مطابق با نیاز دانشجویان را انتخاب می کنند.

دروس خصوصی (2 تا 25 ساعت در هفته): زمانبندی کلاسها بستگی خواهد داشت به زمان در دسترس بودن دانشجو و معلم. دانشجویان حداقل برای بیست ساعت باید ثبت نام کنند. لطفاً سه هفته پیش از شروع اولین درس خصوصی ثبت نام کنید. این زمان به ما فرصت می دهد تا استاد شما را تعیین کنیم.

درس خصوصی از طریق اسکایپ ( یک به یک با استاد) 60 دلار در ساعت

دروس خصوصی ( یک به یک با استاد) در محل موسسه 70 دلار در ساعت

دروس خصوصی ( یک به یک با استاد) در محل کار یا منزل دانشجو 100 دلار در ساعت

دروس نیمه خصوصی ( برای دو دانشجو) در محل موسسه 80 دلار در ساعت

دروس نیمه خصوصی ( برای دو دانشجو) در محل کار یا منزل دانشجو 110 دلار در ساعت


 

برنامه فوق-فشرده خصوصی (35 تا 40 ساعت در هفته): بسیاری از کارگزاران اجرائی و دانشجویان علاقه مند به پیشرفت زبان انگلیسی حرفه ایشان بطور خاص این برنامه درسی را انتخاب می کنند. برنامه درسی فوق-فشرده خصوصی فقط در محل موسسه ارائه شده و توسط یک تیم دو تا چهارنفره از اساتید تدریس می شود. ما یک برنامه درسی فشرده در پاسخ به نیازها و اهداف فردی دانشجویان در یادگیری زبان انگلیسی طراحی خواهیم کرد. برخی دانشجویان ترجیح می دهند دروس مکالمه و تمرین آن را حین وقت صرف نهار داشته باشند که ساعت تدریس را به چهل ساعت در هفته افزایش می دهد. هزینه برنامه فوق-فشرده خصوصی 100 دلار در ساعت است. لطفاً حداقل چهار هفته پیش از شروع برنامه فوق-فشرده خصوصیتان ثبت نام فرمائید. این مدت به ما فرصت می دهد تا اساتیدتان را تعیین، ارزیابیهای اولیه را به انجام رسانده، و برنامه درسیتان را با نیازهایتان منطبق نمائیم.

برای اطلاعات بیشتر:

تلفن: دارلین 1066-271-857 یا رینالدو 1067-271-857

ایمیل: darlene@bostonlanguage.com یا reinaldo@bostonlanguage.com

به دیدار ما بیائید در پلاک شماره 648 خیابان بیکن، بوستون، ماساچوست کد پستی: 02215

NEXT OPEN HOUSE

Open House

 

Contact:


Associate Director, English Language Programs
857-271-1066